Письмове зобов’язання інклюзія

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК)

№ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №196 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

49061,м. Дніпро,  пр. Богдана Хмельницького, 20г. E-mail: [email protected], dnz196@dhp.dniprorada.gov.ua

Письмове зобов'язання

щодо забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень

груп дошкільної освіти для дітей з інвалідністю

та інших маломобільних груп населення

у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу

№ 196 Дніпровської міської ради

Відповідно до законів України «Про освіту». «Про дошкільну освіту», що регламентують розвиток інклюзивного навчання в закладах освіти, згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» від 6 вересня 2018 року (№2541-\/ІІІ), та з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство у комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого  типу № 196 Дніпровської міської ради створено сприятливі умови для дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі дітей з інвалідністю, забезпечено безперешкодний доступ до груп дошкільного підрозділу закладу, а саме:

1.   Безперешкодний рух комунікаційними шляхами, поверхня рівна та неслизька як у приміщенні, так і на прилеглій до  ЗДО території;

2.     На території закладу достатня якість зовнішнього штучного освітлення (ліхтарі – 10 шт.);

3.    Для забезпечення умов для проведення фізичного виховання на відкритому просторі є:

˗       спортивний майданчик з живим газоном;

4.     Предмети інтер’єру в коридорах не ускладнюють пересування дітей з особливими потребами, пандуси відсутні.

5.      У 2020-2021 н.р.  дітей з особливими освітніми потребами відвідували групи закладу 2 дитини.

Для забезпечення комфортного перебування та навчання дітей з особливими потребами було відкрито 2 інклюзивні групи та в штатний розклад введено 2 ставки асистента вихователя.

6.     Забезпечені навчальними програмами, дидактичними посібниками.

Директор      КЗДО №196            __________________                          О.А. Воскобойникова

підпис