КЗО «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №196 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» Дніпровської міської ради

  





Список працівників КЗО ДНЗ № 196 ДМР

 

Список працівників

Комунального закладу освіти

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 196 комбінованого типу»

Дніпровської міської ради станом на 11.11.2019 р.

 

Завідувач ДНЗ № 196:Воскобойникова Ольга Анатоліївна

 

Вихователь-методист: Дубровіна Марія Вікторівна

 

 

Ясла № 1. Вихователь: Мартиненко Ірина Олександрівна; помічник вихователя: Крапивіна Вікторія Павлівна

 

 

Ясла № 2. Вихователь: Козубенко Світлана Федорівна, Кійко Світлана Василівна;  помічник вихователя: Пляходько Світлана Володимирівна

 

Ясла № 3. Вихователь: Половникова Вікторія Іванівна, Кійко Світлана Василівна;  помічник вихователя: Носова Ірина Михайлівна

 

Молодша № 1. Вихователі: Самофалова Ольга Василівна, Дуброніна Марія Вікторівна; помічник вихователя: Терлиця Катерина Валеріївна

 

Молодша № 2. Вихователі: Багірова Тетяна Всеволодівна, Дмитренко Анастасія Олексіївна; помічник вихователя: Голомудько Ірина Миколаївна 

 

Середня № 1. Вихователі: Ісупова Вікторія Володимирівна, Євдокімова Аліна Віталіївна; помічник вихователя: Аветісян Сатенік Ваніківна

 

Середня № 2. Вихователі: Кулінчик Тетяна Михайлівна,Євдокімова Аліна Віталіївна; помічник вихователя: Шевлюк Лариса Володимирівна

 

 

Старша № 1. Вихователі: Поротікова Лілія Миколаївна, Павлюта Олена Михайлівна; помічник вихователя: Усатенко Юлія Вікторівна

 

Старша № 2. Вихователі: Портна Інна Леонідівна, Шинкаренко Оксана Вікторівна; помічник вихователя: Карман Ірина Олексіївна

 

Санаторні ясла. Вихователі: Лисюк Тетяна Василівна, Пальчик Людмила Миколаївна, Костиріна Лідія Сергіївна; помічник вихователя: Сіденко Тетяна Миколаївна

 

Санаторна різновікова. Вихователі: Пальчик Людмила Миколаївна, Павлюта Олена Михайлівна; помічник вихователя: Урутян Неллі Кіровівна

 

Музичні керівники: Багішева Ганна Анатоліївна,  Логойда

 

Дар´я  Василівна

 

Інструктор з фізичного виховання: Горшунова Оксана Юріївна

 

Практичний психолог: Герасимова Оксана Миколаївна

 

 

Завідувач господарством: Куницька Наталія Михайлівна

 

Голова ПС: Швирид Лариса Михайлівна

 

Діловод: Семенченко Анна Сергіївна

 

Медична сестра: Волошина Лідія Михайлівна

 

Сторож:  Єпіфанов Андрій Костянтинович

 

Сторож: Калмикова Наталя Геннадіївна

 

Сторож: Заплава Олександр Анатолійович

 

Прибиральниця приміщень: Черненко Ольга Михайлівна

 

 

Двірник: Євтушенко Катерина Вікторівна

 

Двірник: Смирнов Віктор Володимирович