Освітні програми, що реалізуються в закладі дошкільної освіти.

Освітній процес у закладі спрямований на реалізацію завдань Державного
стандарту дошкільної освіти України – Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція від 12.01. 2021р.), згідно з програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України:

1. Комплексна освітня програма "Стежинки у Всесвіт" для дітей раннього та перед шкільного віку,  науковий керівник Крутій К. Л., м. Запоріжжя, 2020р.

парціальні освітні програми:

• програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.),

•

• програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» (авт. Єфименко М.М.)

•

• програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (авт. Лохвицька Л.В.)

•

• програма з морального виховання дітей дошкільного віку «Скарбниця моралі» (авт. Лохвицька Л.В)

•

• «Граючись вчимося. Англійська мова. Програма для дітей старшого дошкільного віку, методичні рекомендації (Гунько С., Гусак Л., Лещенко З.)

• «Дитяча хореографія» Навчально - методичний посібник (авт.- Шевчук А.С.);