КЗО «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №196 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ» Дніпровської міської ради

Правила прийому

1.Прийом дітей

Прийом дітей до ДНЗ № 196 здійснюється керівником навчального закладу на підставі  черги в електронній регістрації, заяви батьків (або осіб, що їх замінюють),  копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, для прийому дітей, що зараховуються у групи компенсуючого типу додатково надається висновок психолого-медико-педагогічної консультації територіального лікувально-профілактичного закладу або тубдиспансеру та направлення відділу освіти Центральної районної у місті Дніпро ради.  (Згідно пункту 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.03.03 № 305).